Ogłoszenie

Zapraszamy do rejestracji!

  • Index
  •  » Sesja i zapiski
  •  » Rozdział1:Dla was to jeden mały krok, dla świata mroku to skok ogromny

#76 Wed-11-15 11:43:04

 Jeffu

Psychopatka

Zarejestrowany: Sun-09-14
Posty: 13638
Punktów :   
Dodatkowe pole: "Bo liczy się wnętrze..."-Jeff

Re: Rozdział1:Dla was to jeden mały krok, dla świata mroku to skok ogromny

-Pierdol się psycholu! Mam Cię kurwa dość! Nigdzie z tobą nie jadę.


Imię: Alex
Nazwisko: -
Pseudonim: -
Wiek: 19
Pochodzenie/zamieszkanie: Ameryka

Drogi PSI:
Impuls: słaby
Trans: średni
Przyrost: silny
Nova: Nieodkryta

Special PSI: Morfizm/leczenie
Strażnik PSI: Jeffu
Zasięg: własne ciało/kontakt fizyczny

Chaos: Foxy

Opanowane PSI podstawowe:
-Czytanie aury
-Przyrost +10%

Zdrowie: 4
Siła Woli: 6
Obrona: 2
Inicjatywa: 5
Szybkość: 4
Moralność:6
Pieniądze: 500
Ekwipunek: 2x nóż taktyczny; zapalniczka; artefakt "paczka fajek"; plecak(kostka); ciuchy na zmianę; czekolada; picie; szczęśliwy wisiorek; czaszka Max'a przywiązana do paska; talia kart; 8x noży do rzucania; kolekcja zasuszonych, żabich nóżek; ładne błyszczące, niebieskie, wypolerowane szkiełko; fioletowa, pluszowa meduza; 40 cm nóż ze stali chirurgicznej; apteczka I pomocy.

Offline

 

#77 Wed-11-15 14:21:31

 Raven

PSIonik

Zarejestrowany: Sun-10-14
Posty: 49
Punktów :   

Re: Rozdział1:Dla was to jeden mały krok, dla świata mroku to skok ogromny

- Kościół za bardzo nam nic nie da, ale można zajechać do niego potem... - a po słowach Jeffu... podchodzę do niej podnoszę ją dość ostro i przystawiam do ściany - Jeśli chcesz umierać, twoja sprawa... A jeśli nie, to ogarnij rzyć w końcu i słuchaj tego co mówię... Zmarłym już nie pomożemy, a zmarli nam nie zrobią już nic, więc strach i histerie są w tym momencie irracjonalne... Więc mam taką małą prośbę... Przestań w końcu zachowywać jak małe, rozpieszczone dziecko i pakuj swoją artystyczną dupę do auta, zrozumiałaś? Czy mam może powtórzyć?

Ostatnio edytowany przez Raven (Wed-11-15 16:01:49)

Offline

 

#78 Wed-11-15 17:56:39

Kuroi Ookami

Widzący/a

Zarejestrowany: Mon-10-15
Posty: 15
Punktów :   

Re: Rozdział1:Dla was to jeden mały krok, dla świata mroku to skok ogromny

Nad miastem wisi całun ciemności. Was oświetlają lampy ulicy. Każda powierzchnia, której dotykają wasze dłonie jest zimna. Chodnik, ściany budynku, samochód pochłaniają każdą drobinę ciepła. Niedługo do miasta zawita zima, a wy czujecie jej pierwsze zapowiedzi. Jednak ten chłód rozlewający się po waszych karkach i plecach spowodowany jest czymś całkowicie innej natury niż zmiana pory roku. Wycieczka do Japonii obeszła się z wami dość łagodnie. Byliście świadkami dosyć nieprzyjemnej sytuacji. Zdarzenia, które nie powinno być możliwe. Istoty, która powinna pozostać pomiędzy miejskimi legendami i wersami książek. A teraz ginie jedna osoba za drugą. Pora się zastanowić co chcecie zrobić. Przemyśleć plan działania i reakcje świata na to co zrobicie. Wasz wojskowy i informatyk byli sami. Nie poradzili sobie z problemem. Stoicie przed budynkiem, w którym znajduje się przygwożdżone do ściany ciało waszego niedawno poznanego znajomego. A jeśli teraz popełnicie błąd, ułatwicie polowanie temu, co za wami podąża.


Siła płonie w naszym wnętrzu. Emocje, ciało, umysł - to wszystko ukształtujesz przez ten płomień. Rozpal, więc, w sobie silną wolę. Ona jest władcą wszystkiego!

Offline

 

#79 Thu-11-15 09:28:10

Tośka

PSIonik

Zarejestrowany: Sun-03-14
Posty: 29
Punktów :   

Re: Rozdział1:Dla was to jeden mały krok, dla świata mroku to skok ogromny

- No nie wiem czy po naszych niedawnych doświadczeniach możemy być całkiem pewni, że zmarli nam nie zagrażają w jakikolwiek sposób... - powiedziała szyderczo Tessie szarpiąc Claude'a za rękaw, żeby puścił Jeffu.
- Nie wąż się więcej podnosić na nią ręki - warczy na niego patrząc prosto w oczy przeszywajacym wzrokiem.
Po tym bierze Jeffu za rękę i prowadzi do samochodu Claude'a.

Offline

 

#80 Thu-11-15 14:29:01

 Raven

PSIonik

Zarejestrowany: Sun-10-14
Posty: 49
Punktów :   

Re: Rozdział1:Dla was to jeden mały krok, dla świata mroku to skok ogromny

- Nie miałem zamiaru robić jej krzywdy, bardziej wolałem, by się ogarnęła... - Podchodzę do auta - Nie chcecie zabrać jakichś rzeczy? Przenocujemy wszyscy u mnie dzisiaj...

Offline

 

#81 Thu-11-15 15:47:26

Tośka

PSIonik

Zarejestrowany: Sun-03-14
Posty: 29
Punktów :   

Re: Rozdział1:Dla was to jeden mały krok, dla świata mroku to skok ogromny

- Jak w mieszkaniu nie będzie już tego trupa to może wrócimy po jakieś rzeczy. Teraz żadna z nas tam nie wejdzie..
Wsiadam do auta i ciągnę za sobą Jeffu.

Offline

 

#82 Thu-11-15 15:53:26

 Raven

PSIonik

Zarejestrowany: Sun-10-14
Posty: 49
Punktów :   

Re: Rozdział1:Dla was to jeden mały krok, dla świata mroku to skok ogromny

- Jak tam chcecie, ubrań Christine wam nie dam... - wsiadam do auta - Iblis, wsiadaj... Jedziemy do mnie...

Offline

 

#83 Thu-11-15 23:34:58

 Jeffu

Psychopatka

Zarejestrowany: Sun-09-14
Posty: 13638
Punktów :   
Dodatkowe pole: "Bo liczy się wnętrze..."-Jeff

Re: Rozdział1:Dla was to jeden mały krok, dla świata mroku to skok ogromny

-Powiem to tylko raz, tknij mnie jeszcze raz a poderżnę Ci gardło we śnie. Zrozumiałeś czy mam może powtórzyć? rzucam chłodno.


Imię: Alex
Nazwisko: -
Pseudonim: -
Wiek: 19
Pochodzenie/zamieszkanie: Ameryka

Drogi PSI:
Impuls: słaby
Trans: średni
Przyrost: silny
Nova: Nieodkryta

Special PSI: Morfizm/leczenie
Strażnik PSI: Jeffu
Zasięg: własne ciało/kontakt fizyczny

Chaos: Foxy

Opanowane PSI podstawowe:
-Czytanie aury
-Przyrost +10%

Zdrowie: 4
Siła Woli: 6
Obrona: 2
Inicjatywa: 5
Szybkość: 4
Moralność:6
Pieniądze: 500
Ekwipunek: 2x nóż taktyczny; zapalniczka; artefakt "paczka fajek"; plecak(kostka); ciuchy na zmianę; czekolada; picie; szczęśliwy wisiorek; czaszka Max'a przywiązana do paska; talia kart; 8x noży do rzucania; kolekcja zasuszonych, żabich nóżek; ładne błyszczące, niebieskie, wypolerowane szkiełko; fioletowa, pluszowa meduza; 40 cm nóż ze stali chirurgicznej; apteczka I pomocy.

Offline

 

#84 Fri-11-15 03:12:17

 Raven

PSIonik

Zarejestrowany: Sun-10-14
Posty: 49
Punktów :   

Re: Rozdział1:Dla was to jeden mały krok, dla świata mroku to skok ogromny

- Spróbuj tylko, a sama nie będziesz mieć gardła... Nie radzę ze mną żartować ani grozić, bo nie zawaham się połamać ci rączek i reszty kości... I nie będę tolerować dziecinnych zachowań, ani narażania życia innych, tak jak twój pomysł by nerd przyjechał do was sam... Nie muszę mówić, że to ty przyczyniłaś się częściowo do jego śmierci... - odpalam auto i ruszam do swojego mieszkania...

Offline

 

#85 Fri-11-15 11:00:22

 Jeffu

Psychopatka

Zarejestrowany: Sun-09-14
Posty: 13638
Punktów :   
Dodatkowe pole: "Bo liczy się wnętrze..."-Jeff

Re: Rozdział1:Dla was to jeden mały krok, dla świata mroku to skok ogromny

-Jeb się na ryj. Ja spadam mam Cię kurwa po kokardę. zanim rusza wysiadam. -Tessie idziesz?


Imię: Alex
Nazwisko: -
Pseudonim: -
Wiek: 19
Pochodzenie/zamieszkanie: Ameryka

Drogi PSI:
Impuls: słaby
Trans: średni
Przyrost: silny
Nova: Nieodkryta

Special PSI: Morfizm/leczenie
Strażnik PSI: Jeffu
Zasięg: własne ciało/kontakt fizyczny

Chaos: Foxy

Opanowane PSI podstawowe:
-Czytanie aury
-Przyrost +10%

Zdrowie: 4
Siła Woli: 6
Obrona: 2
Inicjatywa: 5
Szybkość: 4
Moralność:6
Pieniądze: 500
Ekwipunek: 2x nóż taktyczny; zapalniczka; artefakt "paczka fajek"; plecak(kostka); ciuchy na zmianę; czekolada; picie; szczęśliwy wisiorek; czaszka Max'a przywiązana do paska; talia kart; 8x noży do rzucania; kolekcja zasuszonych, żabich nóżek; ładne błyszczące, niebieskie, wypolerowane szkiełko; fioletowa, pluszowa meduza; 40 cm nóż ze stali chirurgicznej; apteczka I pomocy.

Offline

 

#86 Fri-11-15 15:03:41

 Raven

PSIonik

Zarejestrowany: Sun-10-14
Posty: 49
Punktów :   

Re: Rozdział1:Dla was to jeden mały krok, dla świata mroku to skok ogromny

Opuszczam okno...
- Skoro nie chcesz przeżyć, to droga wolna... Tylko w grupie mamy szanse przetrwać, a lubić się nie musimy... Wierz mi, mi też nie jest komfortowo mieć takie dziecko jak ty w swoim otoczeniu... - westchnąłem - Wsiadaj i przestań odpierdalać szopki... Noc już jest i jest niebezpiecznie na ulicach... Szczególnie że ta cholera gdzieś tu grasuje...

Offline

 

#87 Fri-11-15 20:46:58

Tośka

PSIonik

Zarejestrowany: Sun-03-14
Posty: 29
Punktów :   

Re: Rozdział1:Dla was to jeden mały krok, dla świata mroku to skok ogromny

Wysiadam za Jeffu.
- Wiem, że on jest nieznośny, ale niestety ma rację - mówię spokojnie do przyjaciółki. - Musimy się trzymać razem, bo osobno jesteśmy bardziej narażeni. Widzisz przecież, że kto został sam tego już nie ma wśród żywych. A Claude'a ignoruj.
Ciągnę Jeffu z powrotem do auta.
- A ty przestań się na niej wyżywać, dupku. Bo przypominam, że gramy w jednej drużynie - syczę przez zęby do Claude'a.

Offline

 

#88 Sat-11-15 02:49:18

 Raven

PSIonik

Zarejestrowany: Sun-10-14
Posty: 49
Punktów :   

Re: Rozdział1:Dla was to jeden mały krok, dla świata mroku to skok ogromny

- Nie wyżywam się... Po prostu nie dam sobą pomiatać aroganckiej piździe, która nie wie, co to poszanowanie cudzej własności oraz zdrowy rozsądek. Już było trochę momentów z jej głupoty, przez które mogliśmy mieć kłopoty, głównie z policją i później nawet z psychiatrykiem. Dopóki będzie się nie wychylać i zacznie myśleć, to będę milszy, a tak to dostaje na co zasługuje. Będę miły i uprzejmy, jeśli odpłacicie mi tym samym... I bez tej sytuacji i akcji z duchami mam problem z własną psyche i nerwami... Nie potrzebuję was do kolekcji... - gdy wszyscy wsiedli, odpalam auto... Cholera, czemu los musiał mnie obdarować takim wybuchowym towarzystwem... Ani chwili spokoju... Po sekundzie zdałem sobie sprawę z konsekwencji pozostawienia tak mieszkania Jeffu i Tessie...
- Zaraz... A co my z waszym mieszkaniem zrobimy? Policja może się zlecieć, jak tak to zostawimy...

Ostatnio edytowany przez Raven (Mon-11-15 15:20:44)

Offline

 

#89 Mon-11-15 17:04:38

 Jeffu

Psychopatka

Zarejestrowany: Sun-09-14
Posty: 13638
Punktów :   
Dodatkowe pole: "Bo liczy się wnętrze..."-Jeff

Re: Rozdział1:Dla was to jeden mały krok, dla świata mroku to skok ogromny

-Już jest w drodze. Kiedy ty pierdoliłeś do siebie ja zadzwoniłam po policję. I zgadnij, kto będzie miał najbardziej przejebane? Podpowiem, jest tępym, zimnym chujem i jak iiota łaził po mieszkaniu, które nie jest jego, w którym znajduje się trup. uśmiecham się paskudnie.


Imię: Alex
Nazwisko: -
Pseudonim: -
Wiek: 19
Pochodzenie/zamieszkanie: Ameryka

Drogi PSI:
Impuls: słaby
Trans: średni
Przyrost: silny
Nova: Nieodkryta

Special PSI: Morfizm/leczenie
Strażnik PSI: Jeffu
Zasięg: własne ciało/kontakt fizyczny

Chaos: Foxy

Opanowane PSI podstawowe:
-Czytanie aury
-Przyrost +10%

Zdrowie: 4
Siła Woli: 6
Obrona: 2
Inicjatywa: 5
Szybkość: 4
Moralność:6
Pieniądze: 500
Ekwipunek: 2x nóż taktyczny; zapalniczka; artefakt "paczka fajek"; plecak(kostka); ciuchy na zmianę; czekolada; picie; szczęśliwy wisiorek; czaszka Max'a przywiązana do paska; talia kart; 8x noży do rzucania; kolekcja zasuszonych, żabich nóżek; ładne błyszczące, niebieskie, wypolerowane szkiełko; fioletowa, pluszowa meduza; 40 cm nóż ze stali chirurgicznej; apteczka I pomocy.

Offline

 

#90 Mon-11-15 19:54:36

Tośka

PSIonik

Zarejestrowany: Sun-03-14
Posty: 29
Punktów :   

Re: Rozdział1:Dla was to jeden mały krok, dla świata mroku to skok ogromny

Tessie łapie Jeffu za rękę.
- Jeffu, daj spokój. Nic nam nie da jeśli będziecie sobie wzajemnie ubliżać. A przesrane niestety będziemy mieli wszyscy - dodaje po chwili - bo był z nami wszystkimi jednakowo powiązany, całe zdarzenie miało miejsce w naszym mieszkaniu, a Claude tam węszył.. Przejebane mamy wszyscy, a tym bardziej im bardziej skaczemy sobie wzajemnie do gardeł. Więc taka prośba, i myślę że Iblis przyzna mi rację - patrzy wymownie na Iblisa - zostawcie obrażanie się i wszelkie wyzwiska na czas po tym całym koszmarze, to będziecie mieli więcej czasu na zastanowienie się jak się wydostać z tego gówna, zamiast marnować go na głupie docinki.

Offline

 
  • Index
  •  » Sesja i zapiski
  •  » Rozdział1:Dla was to jeden mały krok, dla świata mroku to skok ogromny

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sp21klasa6.pun.pl www.antywszystko.pun.pl www.asg-team.pun.pl www.just-rp.pun.pl www.centrumkonoha.pun.pl